"W świecie wyobraźni"

W dniu 22 listopada 2019 r. w MDK w Jaśle odbyły się rejonowe eliminacje do Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego "Literatura i Dzieci". Tegoroczna edycja skupiała się na utworach opowiadających o szeroko rozumianej wyobraźni. W klasach IV-VIII naszą szkołę reprezentowała liczna sześcioosobowa grupa. Wszystkie dzieci pięknie sie zaprezentowały. Doskonale poradziły sobie z tremą i pokazały publiczności swój recytatorski kunszt. Dwie recytatorki- Gabrysia Gustek z kl. IV oraz Martynka Zielińska z kl. VII otrzymały nominacje do finału, zaś dwie kolejne Eliza Gajecka z kl. IV i Wiktoria Rusin z kl. VIII zostały wyróżnione.

Wszystkim artystom  gratulujemy osiągniętych sukcesów i trzymamy kciuki za występy w finale, który będzie miał miejsce w WDK w Rzeszowie w dniach od 4-6 grudnia 2019 r.

Bogusława Ochońska