Sukcesy recytatorek w Żarnowcu

W dniu 28 października 2019 r. Martyna Zielińska z kl. VII oraz Wiktoria Rusin z kl. VIII wzięły udział w XXV Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej w Żarnowcu. Dziewczęta znalazły się w gronie 36 recytatorów, którzy przygotowali własne interpretacje wierszy zmarłej poetki, pani Bronisławy Betlej. I tym razem nasze recytatorki pokazały się z jak najlepszej strony, gdyż Martyna zajęła III miejsce, a Wiktoria wywalczyła wyróżnienie.

Tegoroczny konkurs odbywał sie pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Związku Literatów Polskich-Oddział Rzeszów. W dniu 15 listopada 2019 r. młode artystki wystąpią w koncercie laureatów w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu i  odbiorą wówczas dyplomy, i drobne upominki przygotowane przez organizatorów.

Gratulujemy sukcesu!!!

Bogusława Ochońska