Sukces uczennicy klasy III Joanny Harmaty

23 kwietnia 2013 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyły się  XIII Muzyczne Prezentacje Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła Andrzeja Czerneckiego. Do konkursu przystąpiło 70 młodych piosenkarzy ze szkół podstawowych z powiatu w dwóch kategoriach: klasy I –III i IV –VI. Komisja konkursowa oceniała muzykalność wykonawców, warunki głosowe, poprawność wykonania, dobór repertuaru oraz ogólny poziom prezentacji. Nasza uczennica Joanna Harmata zdobyła II miejsce w kategorii klas I – III.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!