Andrzejki wśród najmłodszych

W ostatnim tygodniu listopada uczniowie z klas 0 – 3 wzięli udział w zabawie andrzejkowej. To była wyjątkowa impreza. Zgodnie z tradycją najpierw wszyscy uczestniczyli w wróżbach. W tym dniu każdy choć przez chwilę chciał popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Muzyka dopisywała. Wszędzie słychać było dźwięki popularnych wykonawców. Uroku dodawała także kolorowa sala, która została specjalnie przygotowana na tę okazję. Największym powodzeniem cieszyły się tematyczne konkursy. Chętnych ciągle przybywało, a radości nie było końca. Swój udział w tej niecodziennej zabawie mieli również rodzice, którzy dzielnie dopingowali dzieciaki podczas andrzejkowych konkurencji, oraz zadbali o smaczny poczęstunek w czasie Andrzejek.

Autor: Jolanta Czyżowicz