Pomóżmy Bartkowi

Pomóżmy Bartkowi i jego rodzinie

Niedawno odszedł od  nas tata Bartka- Rafał Habil. Był to niesamowity człowiek o dobrym sercu, pełen pasji i poczucia humoru. Stworzył on wspaniałą społeczność- COMBAT AIKIDO RAIMEI. Niestety odszedł on cicho i niespodziewanie oraz pozostawił nas w głębokim smutku, ale przede wszystkim jego rodzinę- Bartka, jego brata i Mamę.

Środki przekazane w celu pomocy można wpłacać na stronie- pomagamy.pl

Bartuś urodził się 03.10.2014r. jako wcześniak   z śródmózgowym wylewem IV stopnia i ogólnym obniżeniem napięcia mięśniowego całego ciała. Funkcjonuje z zastawką komorowo – otrzewnową. Bartuś nie potrafi samodzielnie chodzić. Wymaga intensywnej rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu.

Jeżeli chcesz pomóc Bartusiowi w jego rehabilitacji i leczeniu przekaż mu 1% swojego podatku Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ‘’Słoneczko’’

KRS 0000186434

W rubryce PIT: informacje uzupełniające, cel szczegółowy 1%    należy wpisać: Bartosz Habil 79/H