Sukces Wiktorii, Sandry i Justyny w finale konkursu.

7 maja  2018r. odbyły się eliminacje do XIII Powiatowego Konkursu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „ Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle.

W kategorii recytatorskiej naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Łyszczarz (kl. IV), Wiktoria Rusin(kl. VI) Weronika Śliż (kl. VII)  i Sandra Wachowicz (kl. VII) przygotowane przez panią Annę Kaszowicz-Rumińską.W kategorii plastycznej brała udział Justyna Zabawa (kl. VII) przygotowana przez pana Piotra Chochoła.Dziewczęta: Wiktoria Rusin i Sandra Wachowicz zakwalifikowały sie do finału konkursu recytatorskiego, który odbył się 10 maja 2018r. Podczas przesłuchań jury doceniło występy naszych recytatorek i przyznało im wyróżnienia.Justyna Zabawa zajęła III miejsce w kategorii plastycznej.