Uroczysta Gala na zakończenie XXV Konkursu Poezji Współczesnej Autorstwa Bronisławy Betlej

15 listopada 2019 r. w GOK w Jedliczu  miało miejsce wyjątkowe spotkanie. W tym dniu zaproszeni goście, w tym przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, przedstawiciel Koła Literatów Polskich oddział Rzeszów, pani senator Rzeczypospolitej Polskiej Alicja Zając, członkowie rodziny zmarłej poetki, mieszkańcy Jedlicza, rodzice oraz laureaci XXV. Recytatorskiego Konkursu Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej spotkali się, by wspomnieć postać wspaniałej poetki - pani Bronisławy Betlej.

W trakcie gali zostali nagrodzeni finaliści konkursu, który odbył się w dniach 28-29 października 2019 r. w Żarnowcu.  Przypominamy, że naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały dwie uczennice- Martyna Zielińska z kl. VII i Wiktoria Rusin z kl. VIII. Obydwie dziewczynki zostały nagrodzone.

Bogusława Ochońska