Najmłodsi w sali zabaw TOTUPARK w Jaśle

16 września uczniowie z młodszych klas naszej szkoły wzięli udział w niecodziennej wyprawie do pobliskiego fikolandu w Jaśle. Ach cóż to był za dzień! Szaleństwu i zabawie nie było końca: baseny z kolorowymi piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, tunele, kącik z łakociami. W tym niezwykłym miejscu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Humor dopisywał. Zewsząd słychać było wesołe okrzyki i śmiechy rozbawionych dzieciaków. Nawet wrześniowe słońce zaglądało do okien i ciepłymi promieniami ogrzewało salę zabaw, chyba wszystkim zazdrościło. Dodatkową atrakcją stał się odpoczynek i zjedzenie śniadania w magicznej komnacie pełnej barwnych kolorów. Nie zabrakło również zdjęć, do których każdy chętnie pozował. Mali uczestnicy z wypiekami na twarzy wracali do szkoły. Ta udana wycieczka na długo zostanie w ich pamięci.

Jolanta Czyżowicz