Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
1 lutego 2019 r. - piatek
W naszej szkole odbył się Dziesiąty, jubileuszowy, Konkurs Kolęd i Pastorałek.
Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach:
1. Wokalnej dla klas 0 - III
2. Wokalnej dla klas IV - VI
3. Instrumentalnej
Wystepy oceniała komisja złożona z nauczycieli naszej szkoły.
Z przyjemnością informujemy, że wielu uczniów pokazało bardzo wysoki poziom umiejętności w grze na instrumentach oraz śpiewaniu.
Komisja musiała jednak rozstrzygnąć kto otrzyma nagrody [choć wybór był bardzo trudny]
Wszystkim uczestnikom gratulujemy chęci i zdolności a widzom dziękujemy za oklaski
Kategoria 1.
Amelia Maciuszczak - kl. II - "Złota Jerozolima"
Zuzanna Majewska - kl. II - " Do szopy, hej pasterze"
Julita Pogorzelska - kl. II - "Złota Jerozolima"
Gabriela Gustek -kl. III -" Za kominem świerszczyk spał"
Anna Ślawska - kl. III - "Dzisiaj w Betlejem"
Tomasz Zborowski - kl. III - " Dzisiaj w Betlejem"
Kategoria 2.
Jakub Rusin - kl. IV - "Wśród nocnej ciszy"
Adrian Dybaś - kl. V- "Świeć, gwiazdeczko"
Oliwia Filar - kl. V - "Cudowna noc"
Igor Kopeć - kl. V - "Babci zegar"
Anna Gustek - kl. V "Maleńka Miłość"
Wiktoria Marszałek - kl. V - "Cicha noc"
Kategoria 3.
Gabriela Gustek -kl. III - "Gdy śliczna Panna" - gitara
Nikodem Mazur - kl. IV - "Lulajże Jezuniu" - flet
Michał Berkowicz - kl. V- Lulajże, Jezuniu" - keyboard
Aleksandra Gustek - kl. V - "Pójdźmy wszyscy do stajenki" - klarnet
Aleksandra Janas - kl. V - "W żłobie leży" - gitara
Katarzyna Gustek - kl. VI - "Gdy śliczna Panna" - saxhorn
Wiktoria Rusin - kl. VII - wiązanka kolęd - keyboard
Komisja w składzie: p. Dyrektor Ewa Marchewka, p. Zofia Gawlak i p. Piotr Chochół oceniła poszczególne prezentacje i przyznała nagrody.
Kategoria 1.
Zuzanna Majewska, Julita Pogorzelska i Tomasz Zborowski - wyróżnienie
Anna Ślawska - III miejsce
Amelia Maciuszczak - II miejsce
Gabriela Gustek - I miejsce
Kategoria 2.
Adrian Dybaś, Wiktoria Marszałek - udział
Oliwia Filar, Anna Gustek - III miejsce
Jakub Rusin - II miejsce
Igor Kopeć - I miejsce
Kategoria 3.
Gabriela Gustek - wyróżnienie
Nikodem Mazur, Michał Berkowicz - III miejsce
Aleksandra Gustek, Wiktoria Rusin - II miejsce
Aleksandra Janas, Katarzyna Gustek - I miejsce
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku w naszym szkolnym konkursie weźmie udział jeszcze więcej uczniów.