Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 IX 2018 rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny .Wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali się w Kościele Parafialnym w Bączalu Dolnym na Mszy Świętej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. Zapewne wielu z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale na pewno znaleźli się też tacy, którzy do szkoły powrócili z radością, choćby dlatego, aby spotkać koleżanki       i kolegów.  Zgromadzonych przywitały pani dyrektor Szkoły Podstawowej –  Ewa Marchewka  oraz Społecznego Gimnazjum – Bogusława Ochońska. Po przemowie uczniowie zrobili sobie zdjęcia z wychowawcami. Następnie uczniowie rozeszli się do sal na spotkania z wychowawcami, gdzie zostali poinformowani o planie lekcji i podręcznikach. Na koniec wszyscy, jeszcze niedowierzając, iż rozpoczął się rok szkolny, wrócili do domów.